Layout Builder Styles (2.1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Groups
my: အဖွဲ့များ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Required
my: မရှိမဖြစ်လုပ်ရမည်

en: Label
my: အညွန်း
