Layout Builder Styles (2.1.0) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Groups
ne: समूह

en: Group
ne: समूह

en: Type
ne: प्रकार

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Required
ne: आवश्यक

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: Block
ne: ब्लक

en: Machine name
ne: मशीन नाम
