Layout Builder Styles (2.1.0) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Group
ps: ګروپ

en: Type
ps: بڼه

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Required
ps: غوښتى

en: ID
ps: پېژند

en: Block
ps: غونډ

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Styles
ps: ډولونه
