Layout Builder Styles (2.1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Type
sk: Typ

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Required
sk: Povinné

en: Label
sk: Označenie

en: Block
sk: Blok

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Styles
sk: Štýly
