Layout Builder Styles (2.1.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Required
sq: Kërkohet

en: Block
sq: Bllokuar
