Layout Builder Styles (2.1.0) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Type
te: రకం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Required
te: తప్పనిసరి

en: Label
te: లేబుల్
