Layout Builder Styles (2.1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Groups
ur: گروپس

en: Group
ur: گروپ

en: Type
ur: قِسم

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Weight
ur: وزن

en: Required
ur: درکار

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک
