Layout Builder Styles (2.1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Groups
vi: Nhóm

en: Group
vi: Nhóm

en: Type
vi: Kiểu

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Required
vi: Bắt buộc

en: Label
vi: Nhãn

en: Section
vi: Phần

en: ID
vi: Mã

en: Block
vi: Khối

en: CSS classes
vi: Lớp CSS

en: Machine name
vi: Tên nội bộ
