Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: - None -
he: - ללא -

en: Settings
he: הגדרות

en: Label
he: תווית

en: Block
he: בלוק

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Style
he: סגנון

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: Styles
he: סגנונות
