Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
bn: কনফিগারেশন সংরক্ষণ কর

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Block
bn: ব্লক

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
