Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Delete
bs: Briši

en: Type
bs: Tip

en: - None -
bs: - Nijedno -

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: Block
bs: Blok

en: Style
bs: Stil
