Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta2) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
cy: Cadw ffurfweddiad

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: - None -
cy: - Dim -

en: Weight
cy: Pwysau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Block
cy: Bloc

en: Style
cy: Arddull
