Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta2) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
ka: კონფიგურაციის შენახვა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Block
ka: ბლოკი

en: Style
ka: სტილი
