Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: Section
lt: Sekcija

en: Block
lt: Blokas

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Style
lt: Stilius

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Checkboxes
lt: Langeliai
