Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ta: அமைவடிவத்தை சேமிக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Block
ta: கட்டம்
