Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta3) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Block
ast: Bloque
