Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta3) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Section
fa: بخش

en: ID
fa: شناسه

en: Block
fa: بلوک

en: CSS classes
fa: کلاس های CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
fa: آیا از حذف %name اطمینان دارید؟

en: Style
fa: سبک

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Styles
fa: استایل ها

en: Layout Builder
fa: ابزار چینش صفحه
