Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta3) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Delete
fi: Poista

en: Type
fi: Tyyppi

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Section
fi: Osio

en: Block
fi: Lohko

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Style
fi: Tyyli

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: Styles
fi: Tyylit
