Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Label
oc: Etiqueta

en: Section
oc: Seccion

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Block
oc: Blòt

en: Style
oc: Estil

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar

en: Styles
oc: Estils
