Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta3) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Delete
ta: அழி

en: Type
ta: வகை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Block
ta: பெட்டி

en: Style
ta: பாணி

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
