Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta3) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ug: تەڭشەشنى ساقلاش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Type
ug: تىپى

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Styles
ug: شەكلى
