Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Label
uk: Мітка

en: Section
uk: Розділ

en: Block
uk: Блок

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Style
uk: Стиль

en: Classes
uk: Класи

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Checkboxes
uk: Прапорці

en: Styles
uk: Стилі

en: Layout Builder
uk: Конструктор макетів
