Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta4) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
az: Quraşdırmanı saxla

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Block
az: Blok

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Style
az: Stil

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Styles
az: Üslublar
