Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta4) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: - None -
cs: - Nic -

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: Block
cs: Blok

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Style
cs: Styl

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: Styles
cs: Styly
