Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta4) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
da: Gem indstillinger

en: Delete
da: Slet

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: Section
da: Sektion

en: Block
da: Blok

en: CSS classes
da: CSS klasser

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Style
da: Typografi

en: Classes
da: Klasser

en: Machine name
da: Internt navn

en: Checkboxes
da: Afkrydsningsfelter

en: Layout Builder
da: Layout Bygger
