Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta4) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
is: Vista stillingar

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: ID
is: Kenni

en: Block
is: Blokk

en: Style
is: Stíll
