Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta4) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Type
km: ប្រភេទ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Block
km: ប្លុក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
