Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta4) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: Block
lv: Bloks

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Style
lv: Stils

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Styles
lv: Stili
