Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta4) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Section
nl: Sectie

en: Block
nl: Blok

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Style
nl: Stijl

en: Classes
nl: Klassen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Checkboxes
nl: Keuzevakjes

en: Styles
nl: Stijlen
