Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta4) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Block
ro: Bloc

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Style
ro: Stil

en: Classes
ro: Clase

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Styles
ro: Stiluri
