Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Groups
am: ቡድኖች

en: Group
am: ቡድን

en: Type
am: ዓይነት

en: Weight
am: ክብደት

en: Required
am: አስፈላጊ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር
