Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Groups
bo: ཚོ།

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Required
bo: དགོས་ངེས་ཡིན་པ

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: CSS classes
bo: CSS སྒྲིག་དཔེ

en: Classes
bo: སྒྲིག་དཔེ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Styles
bo: བཟོ་ལྟ
