Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Groups
eo: Grupoj

en: Type
eo: Tipo

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Required
eo: Bezonata

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Block
eo: Bloko
