Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Groups
fr: Groupes

en: Group
fr: Groupe

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Weight
fr: Poids

en: Required
fr: Requis

en: Label
fr: Libellé

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Block
fr: Bloc

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Machine name
fr: Nom système

en: Checkboxes
fr: Cases à cocher

en: Form type
fr: Type de formulaire
