Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Groups
ja: グループ

en: Group
ja: グループ

en: Type
ja: タイプ

en: - None -
ja: - なし -

en: Weight
ja: ウェイト

en: Required
ja: 必須

en: Label
ja: ラベル

en: Section
ja: セクション

en: Block
ja: ブロック

en: CSS classes
ja: CSSクラス

en: Are you sure you want to delete %name?
ja: %name を削除してもよろしいですか？

en: Classes
ja: クラス

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: Checkboxes
ja: チェックボックス(複数)

en: Styles
ja: スタイル

en: Layout Builder
ja: レイアウトビルダー
