Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Required
kk: Қажетті

en: Label
kk: Атауы

en: Block
kk: Блок
