Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Groups
kn: ಸಮೂಹಗಳು

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Required
kn: ಕಡ್ಡಾಯ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Section
kn: ವಿಭಾಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು
