Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Groups
mg: Vondrona

en: Group
mg: Vondrona

en: Type
mg: Karazana

en: - None -
mg: - Tsy misy -
