Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to nn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Groups
nn: Grupper

en: Group
nn: Gruppe

en: - None -
nn: - Ingen -

en: Weight
nn: Vekt

en: Required
nn: Påkrevd

en: Label
nn: Etikett

en: Block
nn: Blokk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
