Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Group
os: Къорд

en: Type
os: Тип

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Label
os: Нысан
