Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Groups
si: සමූහ

en: Group
si: සමූහය

en: Type
si: වර්ගය

en: Required
si: අත්‍යවශ්‍යයි

en: Label
si: ලේබලය
