Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Groups
sl: Skupine

en: Group
sl: Skupina

en: Type
sl: Tip

en: Weight
sl: Teža

en: Required
sl: Obvezno

en: Label
sl: Oznaka

en: Block
sl: Blok

en: Machine name
sl: Strojno ime
