Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок
