Layout Builder Styles (8.x-1.0-beta5) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Groups
sv: Grupper

en: Group
sv: Grupp

en: Type
sv: Typ

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Label
sv: Etikett

en: Section
sv: Sektion

en: CSS classes
sv: Stilmallsklasser

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Classes
sv: Klasser

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Checkboxes
sv: Kryssrutor

en: Styles
sv: Stilmallar
