Layout Builder Styles (8.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Groups
af: Groepe

en: Group
af: Groep

en: Type
af: Tipe

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Required
af: Verplig

en: Block
af: Blok
