Layout Builder Styles (8.x-1.0) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Groups
es: Grupos

en: Group
es: Grupo

en: Type
es: Tipo

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Weight
es: Peso

en: Required
es: Obligatorio

en: Label
es: Etiqueta

en: Section
es: Sección

en: Block
es: Bloque

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Classes
es: Clases

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Checkboxes
es: Casillas de selección

en: Styles
es: Estilos
