Layout Builder Styles (8.x-1.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Groups
fil: Mga grupo

en: Group
fil: Grupo

en: Type
fil: Uri

en: - None -
fil: - Wala -

en: Weight
fil: Timbang

en: Block
fil: Tipak
