Layout Builder Styles (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Type
gl: Tipo

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Weight
gl: Peso

en: Required
gl: Obrigatorio

en: Label
gl: Etiqueta

en: Section
gl: Sección

en: Block
gl: Bloque

en: CSS classes
gl: Clases CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Styles
gl: Estilos
