Layout Builder Styles (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Groups
jv: Kelompok

en: Group
jv: Grup

en: Type
jv: Tipe

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Required
jv: Mbutuhaké

en: Label
jv: Judul

en: Block
jv: Blok

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
