Layout Builder Styles (8.x-1.0) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Groups
ku: گروپەکان

en: Group
ku: گرووپ

en: Type
ku: جۆر

en: - None -
ku: - هیچ -

en: Weight
ku: سەنگ

en: Required
ku: پێویستە

en: Label
ku: پێناس

en: Block
ku: بلۆک
